Ziraat Bankası ComboLira ve Combo Kumbara Nedir?

Ziraat Bankası ComboLira ve Combo Kumbara

Yapmış olduğunuz tüm harcamalardan çeşitli avantajlar sağlamanıza yardımcı olan Ziraat Bankası, aslına bakılırsa puan olarak da adlandırılan hizmet desteği sunuyor. Genellikle puan ve buna benzer isimler alan kredi kartı puanları, anlaşmalı mağazalar üzerinden yapılacak olan alışverişlerde kullanılabiliyor. Ziraat Bankası, bu puanları ise ComboLira olarak adlandırıyor.

Anlaşmalı noktalardan yapacağınız her alışverişte belirli bir miktarda ComboLira kazanmanız sağlanıyor. Özellikle Ziraat kartları için geçerli olan bu hizmet, harcama yaptıkça kazanmaya dayanıyor. Yani belirli bir miktarda para harcamanız takdirde dönüşüm olarak ComboLira kazanıyorsunuz. Çok sık alışveriş gerçekleştiriyorsanız buna uygun ComboLira miktarı birikiyor. Akabinde ise bu hakkınızı farklı bir alışverişte kullanabiliyorsunuz.

Özellikle alışverişlerde tasarruf yapmayı sağlayan uygulama, geri dönüşümlü olarak kazanım sağlamanızı mümkün kılıyor. Yani para harcarken bir yandan da para kazanmış oluyorsunuz. Bu paraları ise sadece anlaşmalı yerlerde kullanabiliyorsunuz. Ancak Ziraat Bankası’nın ülkedeki faaliyet alanı düşünülecek olursa bu anlaşmalı noktaların bir hayli fazla olduğu düşünülebilir. Yani ComboLira ile rahatça alışveriş yapma imkanı bulabilirsiniz.

Ziraat Bankası Combo Kumbara Nedir?

ComboLira, kazandığınız paralar olarak adlandırılırken Combo Kumbara ise bu paraların toplandığı yer olarak isimlendiriliyor. Avantajdan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için kumbara uygulamasını başlatan dev banka, bu sayede kazanılan liraların kontrol edilmesini ve harcanmasını kolaylaştırıyor. Buradaki amaç, elbette kazanılan ComboLira’ların tek bir yerden kontrol edilmesini sağlamak.

ComboLira kazanmak için en az 10 TL değerinde bir alışveriş yapmanız gerekiyor. Gerçekleştireceğiniz işlem miktarı ne kadar fazla olursa bir o kadar ComboLira kazanma imkanına erişebilirsiniz. Üstelik bu ComboLira’ları banka kartınız veya kredi kartınız üzerinden kullanma imkanı da sizleri bekliyor. Bu işlemi mümkün kılan Combo Kumbara özelliği, kazanılan paraların daha kolay yönetilmesini mümkün hale getiriyor.

Combo Kumbara hizmeti sayesinde kazandığınız liraları kolayca görebilir ve kontrol edebilirsiniz. Eğer bu liraları kullanmak isterseniz Ziraat Bankası ile anlaşmalı üye iş yerlerinden alışveriş gerçekleştirmeniz yeterli. Ödeme işlemine geldiğinizde ComboLira uygulamasından faydalanmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Kartınızdaki puanları harcamak istediğinizi söylemeniz de yine işlem için yeterli olacaktır.

ComboLira ile Alışveriş Yapmak

Kampanyaya dahil bir üye iş yerinden alışveriş yaparken ComboLira kullanmak istediğiniz takdirde eğer ödeme miktarınız sahip olduğunuz puanlar kadarsa ödemenin tamamını ComboLira üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ancak puan bakiyeniz tüm ödeme için yeterli değilse bunun yerine parçalı ödeme yöntemini kullanabilirsiniz. Bu yöntem içerisinde puanlarınız kullanılıyor, kalan miktar ise peşin veya kart üzerinden alınarak tamamlanıyor.

ComboLira ve Combo Kumbara hizmetlerine ilişkin detaylı bilgiye online bankacılık, telefon bankacılığı ve Ziraat Bankası şubeleri üzerinden erişebilirsiniz. Aynı şekilde kullanmakta olduğunuz hizmette değişiklik yapmak istediğiniz takdirde de söz konusu kanallar üzerinden teknik destek almanız mümkün. Ziraat bankası müşteri hizmetleri ile görüşerek kolayca Combo Kumbara işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.