Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar

Şubeye Gitmeden Anında Kredi Veren Bankalar

Bankaların dijital gelişmelerde yapmış olduğu yenilikler ve bankacılık uygulamaları sayesinde kredi ürünlerine şubeye gitmeye gerek kalmadan ulaşmak mümkündür. Acil nakit ihtiyaçlarında Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar aracılığı ile başvurulan kredi tutarını çekmek ve istediğiniz hesaba aktarmak oldukça kolaydır.

Şubeye gitmeden anında kredi veren bankalar genellikle kendi müşterilerine özel hazır kredi kampanyaları düzenlemektedirler. Banka müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarında sunulan bu finansman destekleri bankaların çalışma politikalarına göre değişmektedir. Kredi başvuruları mobil bankacılık, internet bankacılığı, ATM ve SMS ile kredi başvurusu gibi yöntemler ile yapılırken kredi üst limitleri, faiz oranları, kredi masrafları ve vade süreleri Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar arasında değişkenlik göstermektedir.

Akbank Şubeye Gitmeden Kredi

Acil nakit ihtiyaçlarına 7/24 hızlı çözüm sunan Akbank, banka müşterilerine 40.000 TL’ye kadar şubeye gitmeden kredi seçeneği ile finansman desteği sağlamaktadır. Akbank Mobil uygulaması sayesinde kullanıma açtığı anında kredi ürünü belgesiz, imzasız ve formalitesiz bir şekilde başvuru yapma olanağına sahiptir. Kredinin onaylanması durumunda da talep edilen tutar direkt olarak hesaba aktarılmaktadır. Kredinin vade süresi 36 ay olup, güncel faiz oranı ise %1,61’dir.

Ziraat Bankası Şubeye Gitmeden Kredi

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar içerisinde yer alan Ziraat Bankası Dijital Kredi olarak adlandırdığı kredi finansmanını maaşını bankadan alan emekli ve çalışan müşterilerine herhangi bir şubeye gitmeden kullanma kolaylığı sunmaktadır. İnternet şubesi ve mobil bankacılık üzerinden başvuru yapılabilen kredinin vade süresi 36 aydır. %1,54’ten başlayan faiz oranlarına sahip kredinin onaylanması halinde talep edilen tutar banka müşterinin hesabına aktarılmaktadır.

QNB Finansbank Şubeye Gitmeden Kredi

QNB Finansbank Hazır Kredi Limiti ve KrediGo uygulaması ile hem banka müşterilerine hem de diğer tüketicilere online kredi kullanma olanağı sunmaktadır. İhtiyaç kredisi başvurularının dijital olarak yapılmasına olanak sunan banka 36 ay vade süresine sahip şubesiz kredi verirken aynı sırada tek tıkla uygun faiz oranlarında nakit finansman desteği sağlamaktadır. Hızlı kredi limiti başvurusu için mobil bankacılık, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı üzerinden başvuru yapılabilmektedir. KrediGo uygulaması ile şubeye gitmeden kredi almak için uygulamayı Google Play veya Play Store ile App Store indirmek yeterlidir.

Türk Ekonomi Bankası TEB Şubeye Gitmeden Kredi

Bireysel ihtiyaç anında Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar arasında yerini alan TEB, CEPTETEB ile  tek tıkla hesaba yatırılan tüketici kredisi sunmaktadır. 1.000 TL ila 100.000 TL aralığındaki nakit ihtiyaçlara 3 ila 36 ay vade seçeneği sunan kredinin aylık faiz oranları ise %1,45’ten başlamaktadır. Kredi başvurusu için mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden İhtiyaç Kredisi başvurusu yaparak aylık eşit taksitler halinde geri ödeme yapılabilmektedir.

Türkiye İş Bankası Şubeye Gitmeden Kredi

Türkiye İş Bankası anında kredi seçeneği ile nakit ihtiyaçların bekletilmeden kolayca karşılanmasına olanak sunmaktadır. 50.000 TL’ye kadar olan tüm nakit ihtiyaçlarında 3 ay ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi sunan banka, banka müşterilerine özel faiz oranları ile kredi kullanımına olanak tanımaktadır. Kredi başvurusu için İşCep, bankamatik ve internet şubesine giriş yapılarak krediler bölümünden başvuru yapılabilmektedir. 50.000 TL’ye kadar olan kredi başvurularının onaylanması halinde tutar Türkiye İş Bankası vadesiz TL hesabına direkt olarak aktarılmaktadır.

Halkbank Şubeye Gitmeden Kredi

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar içerisinde yerini alan Halkbank, hızlı kredi seçeneği ile bireysel ihtiyaçlarda 50.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi desteği sağlamaktadır. Herhangi bir banka şubesine gitmeden bireysel internet şubesi, internet adresi ve mobil bankacılık üzerinden kredi başvuruları yapılabilmekte, kredinin onaylanması halinde anında kullanılabilmektedir. Kredinin aylık faiz oranı %1,61, kredi tahsis ücreti ise 262,50 TL’dir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.