QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri

Popüler bankalar arasındaki yerini koruyan QNB Finansbank, sunduğu hizmetler ile beğeni topluyor. Çeşitli kampanyalar, avantajlar ve fırsatlar sunan banka, aynı zamanda müşteri desteği konusuna da son derece önem veriyor. Bunun adına oluşturulan QNB Finansbank müşteri hizmetleri, pek çok konuda pratik bir şekilde destek almanızı sağlıyor. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yaygın hale gelen online bankacılık, aktif bir internet bağlantısına sahip olmanızı gerektiriyor. Oysa telefon bankacılığı hizmetinde bu tarz bir ihtiyaç söz konusu değildir. Bankaya ait iletişim numarasını arayarak profesyonel destek alabilir, çeşitli konularda bilgi edinebilirsiniz. Üstelik profesyonel temsilciler yardımıyla teknik destek almanız kolaylaşıyor.

Günümüzde oldukça yaygın olan telefon bankacılığı, para alıp gönderme, bakiye sorgulama, kredi kartı hesap özeti, borç sorgulama, fatura ödeme ve oranlar hakkında bilgi alma gibi işlemleri yapmanıza imkan tanıyor. Bu açıdan değerlendirildiğinde online bankacılık ile telefon bankacılığı hizmetlerinin benzerlik gösterdiği söylenebilir. Buradaki asıl fark ise elbette telefon bankacılığında müşteri temsilcisine bağlanma imkanının bulunmasıdır.

Anlık olarak bilgi almak için yetkiliye bağlanabilir ve konu ile ilgili teknik destek edinebilirsiniz. Ancak bunun yerine temsilciye her daim bağlanmanıza da gerek yoktur. Telefon bankacılığı, birçok işlemi gerekli tuşlamaları gerçekleştirmeniz takdirde tamamlamanıza imkan tanıyor. Özellikle bakiye sorgulama, fatura ödeme ve para alıp gönderme gibi işlemler için müşteri temsilcisiyle görüşmek zorunda değilsiniz. Sesli yanıt desteğiyle işlerinizi tamamlamanız mümkün.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Numarası

Eğer QNB Finansbank müşteri hizmetleri hattına bağlanmak isterseniz aramanız gereken numara 0850 222 0900’dır. Bu numara üzerinden bankacılık işlemlerinizi tamamlayabileceğiniz gibi canlı olarak destek de alabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet veren numara, günün her saatinde aramanıza imkan tanıyor.

Müşteri temsilcisine bağlanmanıza gerek kalmayan işlemleriniz için sesli yanıt sistemi üzerinden sunulan yönergeleri takip etmeniz yeterlidir. Müşteri hizmetleri telefon numarası, hali hazırda çeşitli hizmetler için hangi tuşa basmanız gerektiği konusunda bilgilenmenizi sağlıyor. Sesli yanıt sistemini dikkatlice dinleyip yapmak istediğiniz işleme göre seçim gerçekleştirmeniz yeterlidir.

QNB Finansbank KOBİ Müşteri Hizmetleri

KOBİ’ler için ayrı bir müşteri hizmetleri oluşturan QNB Finansbank, 0850 222 1 900 telefon numarası üzerinden destek sağlıyor. Eğer KOBİ müşterisiyseniz bu numara üzerinden müşteri temsilcisine bağlanabilir, almakta olduğunuz hizmetler adına detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca diğer müşteri hizmetleri numarasında olduğu gibi bu hat üzerinden de teknik destek sunuluyor.

QNB Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden çeşitli vergi ödemelerinizi ve kredi başvurusu işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Yüklü miktardaki krediler için şubeye gitmeniz gerekebilir. Hali hazırda bu konuda görüşeceğiniz temsilci size detaylı bilgi verecektir. Ayrıca şubeye giderken yanınızda hangi belgeleri götürmeniz gerektiği ve kredi başvuru sonucu gibi konularda da temsilci üzerinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.