Paycell Kart Nedir Nereden Alınır?

Paycell Kart

Paycell Türkcell’in sunmuş olduğu bir yeniliktir. Cep telefonu numarası ile müşterilere ödeme kolaylığı sunar. Dijital bir ödeme platformudur. İstenirse Paycell kart talep edilerek, anlaşmalı işyerlerinde bu kart ile alışveriş yapılabilir. Bu servisten ücretsiz olarak herkes yararlanabilmektedir. Sadece Türkcell müşterilerine özgü değildir ve operatör bağlılığı yoktur. Her operatörde bulunan kişiler bu servisten yararlanarak dijital ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Paycell kart nereden alınır?

Paycell kartı almak için internet sitesi üzerinden başvuru yapmak gereklidir. Kart başvurusu sırasında kişilerden sadece standart bilgiler istenmektedir. Birde telefon aktivasyonu yapmak kartı alabilmek için yeterli olmaktadır. Bu kadar basit adımlar ile alınan karta hemen yükleme yapılarak VISA güvencesi ile tüm mağazalarda ve internet alışverişlerinde gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Paycell kart sadece internet üzerinden değil dilenirse Türkcell mağazalarından veya anlaşmalı yerlerden alınabilmektedir. Kart alındıktan sonra cep telefonuna indirilen uygulama ile aktif edilmelidir.

Paycell karta bakiye nasıl yüklenir?

Türkcell’in sunmuş olduğu bu karta bakiye yüklemek için oldukça fazla alternatifler bulunmaktadır. Bunun Türkcell mağazaları dâhil olmak üzere Vakıfbank, Albaraka, TEB, Yapı Kredi, Akbank, Ziraat, Q&B Finansbank, İNG, Halkbank ATM’lerinden yükleme yapılabilmektedir. Ayrıca Paycell uygulaması aracılığı ve herhangi bir banka hesabından EF ile karta bakiye yüklenebilmektedir. Karta yüklenen bakiye 750 TL’yi aşamamaktadır. Bir ay içerisinde yapılabilecek maksimum yatırma miktarı ve harcama 750 TL ile sınırlandırılmıştır.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.