Findeks Bireysel Ve Ticari Üyelik Kapsamı Kullanım Koşulları ve Ücretlendirme

Findeks Bireysel Ve Ticari Üyelik

Bankalar tarafından sunulan kredi avantajlarından yararlanmak ve çeşitli kampanyalar neticesinde maddi destek almak için kredi notunuzun yeterli olması gerekiyor. Bu zamana kadarki banka ödemelerinizi düzenli yaptıysanız kredi notunuz için endişelenmenize gerek kalmıyor. Ancak hali hazırda kredi ödemeniz bulunuyor ise bu konuda gerekli noktalara başvurmanız önem teşkil edebilir. Aynı şekilde ödemelerinizi geciktirdiyseniz veya hali hazırda gecikmede bulunan bir kredi kartı ödemeniz mevcut ise ne yazık ki kredi çekmeniz zorlaşacaktır. Kredi notu, sadece yeni kredi başvurularında etkili olmakla kalmıyor ayrıca kredi kartı başvurusu ve limit yükseltme gibi işlemlerde de bakılan bir nokta haline geliyor.

Eğer kredi notunuz düşük ise yeni bir kredi kartına başvurmanız halinde olumsuz yanıt ile karşılaşabilirsiniz. Kredi kartı veya kredi başvurusu yapmayı düşünüyorsanız ancak kredi notunuzun düşük olmasından şüpheleniyorsanız bunun için not sorgulaması yapabilirsiniz. Profesyonel destek sunan Findeks, kredi notunuzun hangi seviyede olduğunu öğrenmenizi sağlıyor. Üstelik Findeks bireysel ve ticari üyelik kapsamı kullanım koşulları ve ücretlendirme seçenekleri neticesinde pratik ve uygun fiyatlı bir deneyim sizleri bekliyor. İsterseniz paket halinde hizmet satın alabilir, böylelikle büyük oranda tasarrufa geçebilirsiniz. Tek seferlik sorgulamadan çok daha fazlasına ihtiyacınızın olması halinde devreye giren paketler, hem bireysel hem de kurumsal kullanıcıları yakından ilgilendiriyor. Yani sadece kurumsal müşteriler ile sınırlı olan bir hizmetten söz etmek yanlış olacaktır.

Findeks Üyelik Paketleri

Kullanıcıların ihtiyaçları ve kullanım sıklıkları düşünülerek tasarlanan Findeks paketleri, bireysel ve kurumsal olmak üzere farklılık gösteriyor. Bireysel paketler daha çok minimum kullanım oranları ve kampanyalar içerirken kurumsal paketler çok daha geniş kapsamlı bir kullanıcı deneyimi oluşturuyor.

Paketler arasında seçim yaparken elbette ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Örneğin kredi notunuzu ne sıklıkla sorgulamaya ihtiyacınız var? Eğer sektörel bir ihtiyaçtan söz edilecek olursa daha geniş kapsamlı bir şekilde hazırlanan paketlere yönelmeyi düşünebilirsiniz. Yüzlerce sorgulama hakkının bulunduğu paketlerde aynı zamanda risk raporu gibi önemli içeriklere ulaşmak da mümkün hale geliyor.

Kurumsal Findeks Paketleri

Eğer daha yüksek kapasiteli Findeks paketlerine ihtiyaç duyuyorsanız bunun için kurumsal paketlere yönelmeyi düşünebilirsiniz. Kapsamlı özellikler barındırmasına rağmen bütçenize uygun paketleri bulmanızı sağlayan Findeks, maddi olarak gerekli miktardaki paketleri seçmenizi kolaylaştırıyor. Örneğin 70 TL + KDV ödeyerek yılda 10 notlu risk raporu (diğer kişi) ve 1 adet notlu risk raporu paketinden faydalanabilirsiniz.

Kullanıcıların ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan paketler arasında çok daha üst düzey seçenekler de bulunuyor. Örneğin 120 TL + KDV ödemeniz durumunda 100 Findeks kredi notu (diğer kişi), 12 notlu risk raporu ve 12 endeksli çek raporu içeriklerinden faydalanma şansı elde edebilirsiniz. Özellikle kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan paket, yıllık bazda işlem yapmayı sağlıyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.