Bankaların Güncel Akaryakıt Kampanyaları (2021)

ZİRAAT BANK BANKART COMBO OPET KAMPANYASI

125 TL ve üzeri 4. akaryakıt alışverişinize 25 TL ComboLira HEDİYE!

Bir bankkart Combo kullanıcıysanız kartınızın kredi kartı uygulaması ile Azami anlaşmalı Opet istasyonlarından 16 Ağustos – 30 Eylül tarihleri arasında tek seferde ve değişik günlerde yapacağınız 125 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişinize yeniden Azami anlaşmalı Opet istasyonlarında yapacağınız yakıt alışverişlerinizde kullanmak üzere 25  TL hediye ComboLira kampanyası

 • Kampanyaya katılamak isteyenler müşeteriler OPET  yazıp boşluk bırakarak harcama yapılacak kartın son 6 hanesiyle beraber banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından 4757’ye SMS gönderilmelidir.
 • Kampanyadan faydalanmak için Azami anlaşmalı Opet işyerlerindeki Azami POS aletinden tek seferde ve farklı günlerde 125 TL ve üzeri harcama yapılması gerekmektedir.
 • Azami Programına Dahil Bankkart Combo Kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahildir.
 • Şirket Kredi Kartı, Bankkart Combo Fiyatsız Kartlar ile yapılan işlemler, ComboLira kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Azami POS aletinden yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir
 •  T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya şartlarını değiştirme veya durdurma hakkına sahiptir
 • Kampanyaya katılmak için yurtiçinden gönderilecek olan SMS’ ler fiyatsızdır.

İş bank Bankamatik Kartı ile Akaryakıt Harcamanıza 15 TL MaxiPuan!

Maximum Mobil’e özel anlaşmalı yakıt istasyonlarından ve POS aletlerinden tek seferde ve değişik günlerde yapacağınız 125 TL ve üzeri 2. sıvı yakıt veya otogaz alışverişinize 15 TL MaxiPuan!

Maximum Mobil’e özel olan kampanyaya, katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz vakit (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Maximum kartınıza özel olaran yapılan bu kampanyaya, kampanya dönemi içinde istediğiniz zaman alışverişlerinizden önce veya sonra yapabilirsiniz. Katılmak için maximum mobil uygulamasını kullanarak kampayalar bölümüne girmeniz ve oradan akaryakıt kampanyasına girmesiniz yeterli olacaktır. Eğer uygulama telefonunuzda yok ise maximum uygulamasını google play üzerinden indirin.

Maximum Kart Aytemiz kampanyası

Maximum kart sahiplerine ek bir kampanya daha! Maksimum Kart sahibi müşteriler tek seferde ve farklı günlerde 100 TL’yi geçen miktarda akaryakıt aldıkları zaman 4. alışveriş için 40 TL’ye varan MaxiPuan kazanıyorlar peki bu kampanyaya nasıl katılabilirsiniz.

 • Maximum Mobil uygulamanızdan ile katılım için öncelikle uygulamayı akıllı telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Telefonunuza uygulamayı kurduktan sonra kampanyalar bölümünden “KATIL” butonuna tıklamanız yeterli.
 • SMS ile katılmak için AYTEMIZ yazıp boşluk bıraktıktan sonra kullanacağınız kartın son 6 hanesini boşluk bırakmadan yazmanız ve bankaya mesaj atmanız gerekiyor. İş Bankası müşterileri 4402, Ziraat Bankası müşterileri ise 4757’ye SMS göndermeli.

Petrol Ofisi’nde Axess’e 40 TL Chip-Para

Petrol ofisi ve axcess iş birliği ile yapılan bu kampanyada petrol ofislerinde 4 sefer 125 TL veya üzerinde bir akaryakıt harcaması yapan müşteriler 40 TL chip para kazanıyorlar. Bu kampanyadan faydalanabilmek  için Axess Mobil uygulamanıza girerek kampanyalar kısmından bu kampanyayı bulup “Hemen Katıl” tuşuna tıklamanız ya da bankaya kayıtlı telefonunuzdan sms göndererek  “PO” yazıp 4566’ya göndermeniz bu kampanyadan yararlanmanızı size sağlayacaktır. Ayrıca mobil  uygulama vasıtsasıyla katılım sağlayanların 40 TL, SMS’le katılım sağlayanlarınsa 30 TL chip-para kazanma imkanı bulunuyor.

Opet 39 Burda Kampanyası

Opet yakıt puan karşılığında sizlere sunduğu bu kampanyadan nasıl faydalanabilirsiniz ?

Opet müşterilerin yakıt puanlarını kazanabilmeleri için alışveriş yaptıkları fiş ile  39 Burda AVM de yer alan Danışma Noktası’na başvurmaları gerekmektedir. Başvurdukları fiş tutarının olarak uygun olması durumunda danışmada bulunan katılım formunu ve cep telefonu numaralarının Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılabilmesi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkındaki Kanun kapsamında hazırlanmış olan formu imzalayarak  tamamen eksiksiz doldurmaları gerekmektedir.

Formu doldururken tüm form doldurma işlemlerinden siz sorumlu olduğunuz için lütfen formu doldurken dikkat edin eksik veya hatalı bir işlem yaptığınızda kampanyadan yararlanamayacaksınız. Kazanılan 20 TL yakıt puan müşterilerin kampanyaya katılım formunda bildirdikleri cep telefonlarına 2 iş günü içerisinde Opet tarafından yüklenecektir. Kampanya dahilinde yüklenen yakıt puanlar, Opet istasyonlarında benzin ve mazot ürünlerinde geçerli olup LPG’de geçerli olmayacaktır.

Müşterilerin puanlarını Opet istasyonlarında harcayabilmesi için ödeme esnasında cep telefonu numarasını ve cep telefonuna gelen puan harcama şifresini Opet istasyonlarındaki market görevlisine iletmesi gerekmektedir. Müşteri aynı gün içinde kampanyaya bir sefer katılma hakkına sahiptir. Müşteriler  39 Burda ALIŞVERİŞ MERKEZİ Müracaat etme Noktası’nda verdikleri cep telefonu bilgisinin doğruluğundan kendileri sorumludurlar. Bu kampanyadan sadece 18 yaş ve üstü faydalanabilmektedir.

PETROL OFİSİ VE İŞ BANKASI İŞ BİRLİĞİ AKARYAKITLARDA İNDİRİM!

Anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında Maximum kredi kartları ile ÖDE-GEÇ  sistemini kullanarak akaryakıt ve otogaz alan müşteriler hem araçlarından ayrılmadan ödeme rahatlığı yaşayabilecek hem de %3 indirimden faydalanabilecekler.

 • Kampanyadan İş Bankası tüm bireysel kredi kartları Maximum Visa-Master, Maximiles, Maximiles Select ve Ek Kartlar dahil olmak üzere  yararlanabilecektir.
 • Tüm işlemler için işlem başına azami limit 200 TL olarak belirlenmiştir, her bir işlem sonrasında müşterilere SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
 • Ek olarak MercedesCard ile vasıtasıyla olan indirim ve avantajlar bu indirim ile birleştirilemez.
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.