3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

3 Ay Ertelemeli Kredi Kampanyaları

2021 yılı Nisan ayı itibari ile ülke genelinde faaliyet göstermekte olan pek çok özel ve kamu bankasından tüm tüketicilerin dikkatini çeken bir kredi kampanyası duyurulmuştur. Acil nakit ihtiyaçları olan kişilerin talep etmiş olduğu tutarlara finansman desteği sağlayan pek çok banka avantajlı koşulları ve faiz oranları ile birlikte 3 ay ödemesiz kredi fırsatı ile ihtiyaç kredisi ürünlerini kullanıma açmıştır.

İhtiyaç kredisi kampanyası olarak da adlandırılan 3 Ay Ertelemeli Kredi seçeneği pek çok tüketici için önemli bir avantaj yaratması ile birlikte özellikle pandemi sürecinde yaşanan nakit sıkıntısı, ekonomik problemler ve finansal yaşamın durması gibi sorunların da giderilmesine yardımcı olmaktadır.
Son dönemde nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için duyurulan ertelemeli kredi seçeneğinde vade süreleri, faiz oranları ve kredi üst limitleri merak edilirken; 3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar da araştırılmaktadır. Her bir bankanın kendi çalışma politikası ve piyasa koşulları ile oluşturmuş olduğu 3 ay ertelemeli ihtiyaç seçenekleri aşağıda yer almaktadır.

Yapı Kredi 3 Ay Ertelemeli Kredi

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar arasında ilk sırada yerini alan Yapı Kredi Bankası, acil nakit ihtiyacı olan müşterilerine azami vadesi ödemesiz dönem dahil olarak 36 ay vade seçeneği ile kampanya başlatmıştır. Yapı Kredi ertelemeli kredi seçeneğinde ihtiyaç kredisi ürününde ilk taksit tarihi kredi açılış gününden 120 gün sonra olacak şekilde başlatılmaktadır. Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi üzerinden giriş yapılarak 3 Aya Kadar Ertelemeli İhtiyaç Kredisi seçeneği üzerinden başvuru işlemi yapmak mümkündür. Kredi üst limiti ön onaylı limitler dahilinde tanımlanmakta olup, ön onay sonrasında tekrar değerlendirme yapılabilmektedir.

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

İhtiyaçların arttığında QNB Finansbank Her Zaman Yanında sloganı ile çalışan Finansbank, pandemi dönemindeki acil ve farklı nakit ihtiyaçları ile tüketicilerine sunmuş olduğu ihtiyaç kredisini 3 ay ertelemeli avantajlar ile müşterilerinin kullanımına açmıştır. Taksitlerin düşük tutarla başlamasına olanak sunan bu kredi ürünü bankadan 1 yıl içerisinde ihtiyaç kredisi kullanmayan ya da hazır kredi seçeneğinden yararlanmayan tüketicilere düşük ve özel faiz oranları ile verilmektedir. 36 ay vade seçeneğine sahip olan ertelemeli ihtiyaç kredisi ürünü %1,39 faiz oranlarına sahip olup, kredi üst limiti müşteri özelinde değişiklik gösterebilmektedir. Kredi başvuru işlemleri ise diğer 3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar ile aynı olup, internet bankacılığı şubeleri ve mobil bankacılık üzerinden kolaylıkla yapılabilmektedir.

ING Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar arasında yer alan ING, Turuncu Ekstra programı ile birlikte ihtiyaç kredisi ödemelerinde en düşük 4 ay en yüksek 36 ay vade seçeneği ile 80.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sunmaktadır. 3 ay ertelemeli plana sahip olan kredinin faiz oranları ise %1,54’tür. ING Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi başvurusu internet şubesi ve mobil bankacılık üzerinden anında gerçekleştirilebilmekte ve kredi tutarı hesaba aktarılmaktadır.

TEB 3 Ay Ertelemeli Kredi

Türk Ekonomi Bankası acil nakit ihtiyacı olan müşterilerine tek tıkla hesaplarına aktarabileceği tüketici kredisi sunmaktadır. 3 ay ertelemeli bu ihtiyaç kredisi 1.000 TL ila 100.000 TL arasındaki tutarlarda 3 ila 36 ay vade seçeneği ile sunulmaktadır. %1,45’ten başlayan faiz oranlarına sabih ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusu için bankanın internet şubesi üzerinden bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak bilgilerin doldurulması yeterlidir.

Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar içerisinde Akbank’ta bulunmakta olup; acil nakit ihtiyaçlarında kullanılan kredi tutarlarına 3 ay sonra ödeme fırsatı sunmaktadır. Akbank internet şubesi, telefon şubesi ve Akbank Mobil üzerinden herhangi bir şubeye gitmeden başvuru yapılabilmektedir. Faiz oranları kredi başvuru ekranında bulunan kredi koşulları ve yıllık maliyet oranları tablosunda bulunmaktadır. Akbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi vade süresi 36 ay olduğunda ilk ödeme 92 sonra yapılmakta olup; 3 ay ertelemeli olarak kullanıldığında maksimum 36 ay vade yapılabilmektedir. Ödemesiz dönemin bitmesinin ardından ilk ödemede erteleme faizi tahsil edilmektedir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.