VakıfBank Kuruluş Yıl Dönümüne Özel Ertelemeli Sıfır Taşıt Kredisi

VakıfBank Ertelemeli Taşıt Kredisi

Kuruluşunun 64. yıl dönümünü çeşitli fırsatlar ile kutlayan VakıfBank, kobilere sunduğu avantlı kobi kredisi ile sınırlı kalmıyor. Bunun yanı sıra bireysel müşteriler için de çeşitli fırsatlar yaratan dev banka, bu sayede tüketim ürünlerine kolay ödeme imkanlarıyla erişme olanağı sunuyor. Kampanyalar arasında yer alan VakıfBank kuruluş yıl dönümüne özel ertelemeli sıfır taşıt kredisi, otomobil sahibi olmak isteyenlere avantajlar sunuyor. Sıfır otomobil ile sınırlı tutulan söz konusu kredi avantajı, aynı zamanda erteleme fırsatı da yaratıyor.

Artan fiyatlar sonrasında ne yazık ki otomobil sahibi olmak zorlaşıyor. Özellikle nakit ödeme seçeneği ile sıfır otomobil almak oldukça zor. Bu noktada devreye giren VakıfBank, avantajlar sunarak yeni bir araç sahibi olmanızı kolaylaştırıyor. Çeşitli ödeme planları dahilinde hesaplanan faiz oranı, elbette çekeceğiniz kredi miktarına ve taksit sayısına göre değişkenlik gösteriyor. Size özel faiz oranının belirlenmesi için en yakın VakıfBank şubesine uğramanız ve burada vakıfbank müşteri temsilcisi ile görüşmeniz gerekiyor.

3 ay ertelemeli olmak üzere sıfır otomobil taşıt kredisi kampanyasından yararlanmanız mümkün. İlk birkaç ay içerisinde zorlanmanızı önleyen kampanya, bugün al yarın öde fırsatı olarak da değerlendiriliyor. Eğer önümüzdeki birkaç ay içerisinde taksitleri ödemekte zorlanmanız olası ise erteleme özelliğinden pratik biçimde faydalanabilirsiniz. Özellikle otomobiliniz için oluşan farklı masrafları bu süreç içerisinde daha kolay karşılayabilirsiniz.

VakıfBank Ertelemeli Sıfır Taşıt Kredisi Nasıl Alınır?

Eğer VakıfBank kuruluş yıl dönümüne özel ertelemeli sıfır taşıt kredisi kampanyasından yararlanmak istiyorsanız size en yakın VakıfBank şubesine başvurabilirsiniz. İşlemleri anında başlatacak olan şubeniz, krediye hızlıca erişmenize imkan tanıyacaktır. Ancak burada belli başlı noktaların önem teşkil ettiği söylenebilir.

Krediden yararlanmak için öncelikle kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor. Yeterli miktarı geçmeyen kredi notlarında ne yazık ki yüklü miktarda ödeme desteği almak mümkün olmuyor. Bu tarz bir durum ile karşılaşmanız halinde kredi notunuzu yükseltip tekrar başvuruda bulunmayı deneyebilirsiniz. Banka ödemelerinizi düzenli yaptığınızdan emin olmalısınız. Eğer tüm ödemelerinizi düzenli yaptığınız halde kredi notunuz düşük ise bu konuyu bankanız ile konuşabilirsiniz.

Ertelemeli Sıfır Taşıt Kredisinden Faydalanmak İçin Şartlar Neler?

Kredi notunuzun yüksek olması tek başına kampanyadan faydalanmanızı sağlamıyor. Bunun yanında sabit maaşlı bir çalışan olmanız gerekiyor. Özel bir şirkette çalışan olmanız durumunda yararlanabileceğiniz krediden devlet memuru gibi unvanlara sahip olanlar da elbette yararlanabilirler. Bankanızın sizden başvuru esnasında gelir belgesi istemesi mümkün.

Çalışan olmanın yanı sıra emekliler de yine ertelemeli sıfır taşıt kredisinden kolayca faydalanabilirler. Genel olarak sizden istenecek olan gelir belgesi son 1 yılı kapsıyor olacak. Eğer 1 yıl ve daha uzun süre olmak üzere düzenli bir işte çalışıyorsanız bu durumu dert etmenize gerek kalmıyor. Tabi sabit maaşlı ve yüksek kredi notuna sahip bir tüketici olmanız gerektiğini unutmayın.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.