VakıfBank 64. Kuruluş Yıl Dönümü Ertelemeli Kobi Kredisi

VakıfBank Ertelemeli Kobi Kredisi

Türkiye’nin en büyük ve en önemli bankaları arasında yer alan VakıfBank, kuruluşunun 64. yıl dönümünü mükemmel kampanyalar ile kutluyor. Geçmişten bu yana bireysel müşterilerin yanı sıra kurumsal müşterilere de en iyi desteği sunan dev marka, hazırladığı planlar neticesinde ödeme kolaylığı yaratıyor. VakıfBank 64. kuruluş yıl dönümü ertelemeli kobi kredisi (2018) ile avantajlar sizleri bekliyor.

Hazırlanan kampanya çerçevesinde 100.000 TL’ye kadar kredi çekme imkanı sunuluyor. Yeni bir işletme açmak istediğiniz veya startup için maddi desteğe ihtiyacınız olduğu anda kobi kredisinden faydalanabilirsiniz. Kurumsal olarak farklı markaların ortaya çıkmasına ön ayak olan maddi destek, ülkenin kalkındırılmasında da önem teşkil ediyor.

Yeni yatırımlar, markalar ve şirketler, doğrudan ülke içi üretime katkıda bulunuyor. Ancak kimi zaman kurumsal bir kimliğe bürünmek için maddi desteğe başvurmak gerekiyor. VakıfBank 64. kuruluş yıl dönümü ertelemeli kobi kredisi ise bu konuda büyük oranda kolaylık yaratıyor.

3 Ay Ertelemeli VakıfBank Yıl Dönümü Kobi Kredisi

Kobi kredilerinde erteleme özelliği oldukça fayda sağlıyor. Özellikle gelir elde edene veya diğer harcamaların kontrol altına alınmasına kadarki süreç içerisinde kredi ödemesinin başlaması süreci zorlaştırıyor. Bu yönden 3 ay erteleme desteği sunan VakıfBank, böylelikle ilk 3 ay boyunca kredi ödemesini dert etmenizi önlüyor.

Farklı faiz oranlarının geçerli olduğu kampanya içerisinde kobileri cazip fırsatlar bekliyor. Mümkün olan en düşük faiz oranları olduğu gibi erteleme özelliği neticesinde ödeme planını kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Ödeme başlangıç tarihi ve diğer harcamalar gibi tüm noktaları detaylı bir şekilde planlamanız mümkün. Böylelikle kobiler açısından profesyonel ve pratik bir maddi destek söz konusu haline geliyor.

Eğer VakıfBank 64. kuruluş yıl dönümü ertelemeli kobi kredisi (2018) için faiz oranlarını merak ediyorsanız bunun için şubeye danışmanız gerekebilir. Alacağınız kredinin miktarı ve ödeme planı gibi noktalar faiz miktarına doğrudan yansıyor. Düşük sayıda taksit sayısı oluşturmanız durumunda daha minimal düzeylerde faiz ile karşılaşmanız mümkün. Benzer şekilde çekeceğiniz kredi miktarı da faiz oranıyla doğru orantılı oluyor.

VakıfBank Kobi Kredisi Başvurusu

Daha önce olduğu gibi 64. yıl dönümü kobi kredisi için de ne yazık ki internet üzerinden başvuru yapmanız mümkün değil. Size en yakın VakıfBank şubesine giderek hem faiz ve ödeme planı adına daha fazla bilgiye ulaşabilir hem de resmi olarak kobi kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kefil gösterme zorunluluğu bulunmayan VakıfBank 64. yıl dönümü kobi kredisi (2018) için kredi sicil notunuzun yeterli miktarda olması önem teşkil ediyor. Şartları karşılamanız takdirde kefil göstermeksizin kredi imkanından faydalanabilirsiniz. 64 TL oranında oldukça düşük bir dosya masrafının bulunduğu kobi kredisi için müşteri temsilcisi ile görüşme yapabilir, oranlar adına çok daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.