Cepten Kredi Veren Bankalar

Cepten Kredi Alma

Bankaların iş yükü ve gelirlerinin önemli bir bölümü krediler sayesinde yapılmaktadır. Kredi işleri ve diğer bankacılık işlemleri gibi yoğun talepler karşısında bankalar çeşitli kolaylıklar sağlamaktadırlar. Bankalardan kredi alabilmek adına telefonlardan,  internetten, banka şubelerinden ve SMS’lerden yararlanmak söz konusu olabilmektedir. Başvuruda bulunanlar genelde kefilsiz kredi ve gelir belgesiz kredi almak istemektedirler.

SMS ile cepten kredi veren bankalara yönelecek olan kişilerin telefonlarından SMS yöntemiyle gerekli başvuruları gerçekleştirebileceklerdir. SMS bankacılığıyla ile yapılacak olan işlemler kısa süre içerisinde sonuç verecektir. Telefonların mesaj bölümüne  bankaların istedikleri bilgileri girerek bankalara gönderilmektedir. En kısa süre içerisinde geri dönüş yapılarak; evraklarla beraber en yakın şubeye giderek kredileri temin etmek bu şekilde mümkün olmaktadır.

Bankalara bu yollarla kolaylıkla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurularını kısa mesaj yoluyla gerçekleştirecek olan kişilerin; aynı zamanda da kısa süre içerisinde başvurmuş oldukları kredilerin olumlu ya da olumsuz bir biçimde sonuçlandığına dair bilgi alabilmeniz  kullanım rahatlığı açısından önemlidir.

Bundan sonraki süreçte de bankalara ulaşarak; talep edilen meblağları edinmek son derecede kolay bir biçimde de yer alabilmektedir. Böylelikle de etkili sonuçlara da ulaşma konusunda teknolojinin olanaklarından faydalanmış olacaksınız.

Kredilerin SMS onayından sonra bankalar tarafından sizden istenilen evraklarla beraber banka şubelerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Cepten Kredi Veren Bankalar

Denizbank içerisinde ise büyük harflerle KREDİM yazıp boşluk bırakarak kimlik numarasını yazarak 3280 numarasına göndererek kredi başvuru cevabınız 5 dakika içinde size bildirilmektedir.
QNB Finansbank ile kimlik numarası yazılarak 5030’a gönderilmesi halinde kredi başvurusu yapılabilecektir.
Yapı Kredi Bankası ile kredi türünün yazılmasından sonra boşluk bırakılarak kimlik numarası ve aylık net geliri 4411’e göndererek kredi talebinde bulunmak mümkün olacaktır.

Akbank’ta kredi yazıp boşluk bıraktıktan sonra kimlik numarası girilerek 4425’e gönderilmesi sonucunda başvuru yapılacaktır.

Halk Bankası ile büyük harflerle KREDİ, kimlik numarası, maaş bilgisi ve kredi tutarı sırasıyla yazılacak ve kredi başvurusu yapmak adına 3452’ye gönderilecektir.

Odeabank ile KREDIM yazarak boşluk bırakarak TC kimlik numarasını girdikten sonra 8444’e göndererek kredi başvurusu gerçekleştirilebilmektedir.

Cepten Kredi Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Burada en önemli husus ise sadece bankaların resmi SMS numaralarına mesaj atınız. Resmi SMS numarası veyahut telefon numaralarına lütfen itibar etmeyiniz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.