PTT Aktif Bank İhtiyaç Kredisi

Aktif Bank İhtiyaç Kredisi

Acil nakit ihtiyacı olan kişilere PTT’den kredi almak N kolay olarak sunulan PTT Aktif Bank İhtiyaç Kredisi kampanyası tüm bireysel tüketicilerin kullanımına sunulduğu gibi emekli maaşını PTT’den alan emekli maaş müşterilerine özel ayrıcalıklı fırsatlarla da sunulmaktadır.

PTT ile Aktif Bank’ın iş birliği içerisinde yürütmüş olduğu bu ihtiyaç kredisi türünün özellikleri ve kredi vade / faiz oranları kredi kullanım koşullarına ve kullanan tüketcinin emekli olup olmadığına göre değişiklik göstermektedir.

PTT’den Aktif Bank Kredisi

PTT Aktif Bank İhtiyaç Kredisi acil nakit ihtiyacı olan tüm tüketiciler tarafından kullanılabilir özelliğe sahiptir. Kefilsiz, şartsız Aktif Bank İhtiyaç Kredisi olarak adlandırılan bu ürün nakit ihtiyaçları için %2,59’dan başlayan faiz oranları ile sunulmaktadır. 36 ay vade seçeneğine sahip olan bu kredinin üst kredi limiti ise 30.000 TL’dir.

PTT ve Aktif Bank’ın iş birliği ile sunmuş olduğu hizmetler içerisinde emekli maaş müşterilerine özel kredi ürünü de bulunmaktadır. İhtiyaç kredisi türü olan bu seçenek acil nakit ihtiyacı olan emeklilere kefilsiz ve şartsız olarak PTT şubelerinden sunulmaktadır. Bireysel kredi türünde olduğu gibi emekli maaş müşterilerine de 36 ay vade seçeneği ile kredi sunan Aktif Bank 80.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarında emeklilere nakit çözümler sunmaktadır. Emeklilere özel kefilsiz ve koşulsuz sunmuş olduğu PTT Aktif Bank İhtiyaç Kredisi faiz oranları bankanın çalışma politikaları çerçevesinde değişmekle birlikte  güncel olarak %2.79 oranlarındadır.

PTT Aktif Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Emekli maaşını PTT şubelerinden alan emekliler için ve diğer bireysel tüketiciler için PTT ile Aktif Bank iş birliğinde sunulan PTT Aktif Bank İhtiyaç Kredisi başvuruları sms ile gerçekleştirilebildiği gibi herhangi bir PTT şubesini ziyaret ederek de kolaylıkla yapılabilmektedir. Diğer kredi başvurularında olduğu gibi PTT tarafından talep edilen bilgi ve belgelerin iletilmesi ile ihtiyaç kredisi başvurusu hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Başvuru işleminde iletilen başvuru formunun doldurulması ile kredi anında kullanılabilmektedir.

Başvuru esnasında acil nakit ihtiyacı olan bireysel müşterilerden ya da emekli maaşını PTT şubelerinden alan emeklilerden kefil ya da koşul talep edilmemektedir.

Tüm bunlara ek olarak N kolay olarak adlandırılan ihtiyaç kredisi türünde faiz oranları kredi notuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu oranlarda görülebilecek artış ya da azalış bankanın çalışma politikaları gereği belirlenmekte olup; hesaplamalarda kullanılan %2.59 aylık faiz oranları en yüksek kredi puanı bandında olan kişiler için geçerli olan faizdir.

SMS ile PTT Aktif Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Herhangi bir PTT şubesine gitmeden acil nakit ihtiyaçları sırasında yalnızca bir SMS yolu ile kredi kullanmak mümkündür. Emekli maaşını PTT’den alan emeklilere yalnızca bir mesaj ile kredi kullanma olanağı sunan bu kredi başvuru seçeneğinde 36 ay vadeli 80.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçları için EMEKLİ boşluk TC Kimlik numarası yazılarak 3050’ye SMS gönderilmesi yeterlidir. PTT Aktif Bank İhtiyaç Kredisi başvurusunun onaylanması halinde herhangi bir PTT işyerine gitmeden kredi tutarı maaş hesabına yatırılmaktadır.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.