Garanti’den 48 Ay Vadeli %1,39’dan Başlayan Faizlerle Bahar Kredisi

Garanti Bankası Bahar Kredisi

Türkiye’nin en büyük ve en önemli bankaları arasında gösterilen Garanti, kullanıcılarına çeşitli fırsatlar sunmayı ihmal etmiyor. Ayrıca sadece müşterilerine kampanya ve fırsat imkanlarından yararlanma olanağı sunmakla kalmayan dev banka, yeni gelen müşteriler için de cazip imkanlar oluşturuyor. Çeşitli kampanyalar ile bireysel ve kurumsal dahil tüm müşterilerin yüzünü güldürüyor. Garanti bahar kredisi, bu duruma karşı güzel bir örnek teşkil ediyor.

Belirli zamanlarda düzenlenen kampanyalar, kredi veya buna benzer hizmetlere başvurmak için ideal imkanlar sunuyor. İhtiyaç kredisi veya konut kredisi gibi ürünlere oldukça cazip fırsatlar çerçevesinde erişmek mümkün oluyor. Nitekim Garanti bahar kredisi kampanyası da söz konusu duruma örnek teşkil ediyor.

%1,39 başlayan faiz oranlarının geçerli olduğu kampanyada aynı zamanda 48 aya kadar vade olanağı sunuluyor. Çekmek istediğiniz miktarı 48 ay süresince geri ödemeniz mümkün. Ayrıca uygulanan %1,39 kredi oranı, oldukça düşük olarak nitelendiriliyor. Tasarrufa geçmenize imkan tanıyan oran neticesinde ihtiyaç duyduğunuz maddi desteğe hızlıca erişebilirsiniz.

Garanti Bahar Kredisi ile 48 Ay Vade

48 ay vadeli %1,39’dan başlayan faizlerle bahar kredisi kampanyası düzenleyen Garanti Bankası, bu çerçevede oldukça düşük ödeme imkanı yaratıyor. Aylık 2.283 TL ödeme koşuluyla 75.000 TL gibi yüksek bir kredi çekebilirsiniz. 48 ay vadeli bir ödeme planı oluşturmak isterseniz bu durumun faiz oranına doğrudan etki edeceğini de hesaba katmalısınız.

Genel olarak tüm banka kredileri, vade sayısına ve çekilen miktara göre değişkenlik gösteriyor. Nitekim Garanti Bankası kredi kampanyası da bu duruma örnek teşkil ediyor. Eğer 48 ay vade yerine daha düşük vade sayısı oluşturur ve kredi miktarınızı da belirli bir sınırda tutarsanız 1,39 faiz oranından faydalanma şansı yakalayabilirsiniz. Böylelikle ödemek zorunda kalacağınız faiz miktarı çok daha azalmış olacaktır.

50.000 TL kredi çekmek isterseniz 1.49 faiz oranı ile karşılaşıyorsunuz. Tabi vade sayısının da 48 ay olduğunu bilmeniz gerekiyor. Yani 4 yıl boyunca ödeyeceğiniz 50.000 TL kredisinde toplam 1.49 oranında faiz geri ödemesinde bulunacaksınız. Kampanya tek bir çerçevede değerlendirildiğinde oldukça cazip bir fırsatın söz konusu olduğu söylenebilir.

Garanti Bankası Kredi Başvurusu

Genellikle düşük miktarda kredi başvuruları internet üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Eğer hali hazırda Garanti Bankası ile çalışıyorsanız mobil uygulama üzerinden Garanti Bankası kredi başvurusu yapmayı deneyebilirsiniz. Kısa sürede sonuçlanan başvuru, kredi alıp alamayacağınız ile ilgili detaylı bilgi edinmenize yardımcı oluyor.

Eğer başvuru sonrası onay mesajı gelir ise şubeye gitmeniz gerekebilir. Bahar kredisi ve buna benzer yüksek miktardaki kredilerde bankaya gitmek zorunlu oluyor. Gerekli onay ve imza işlemlerinin yapılması için direkt olarak bireysel müşteri temsilcisi ile görüşmeniz gerekiyor. Ayrıca sizden belli başlı belgeler getirmeniz de istenebilir. Gelir belgesi ve buna benzer dosyaları yanınıza almayı unutmayın.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.