QNB Finansbank KrediGo

QNB Finansbank KrediGo Nedir?

Bankaların ve finans kuruluşlarının sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi, kısa vadeli ve düşük tutarlı acil nakitlerin karşılanması amacı ile sunulan bir kredi türüdür. Eğitimden alışverişe, tatilden düğüne pek çok bireysel harcamaların karşılanmasına olanak sunan bu finansman aracı bankaların çalışma politikalarında yapmış olduğu yenilikler sonucunda prosedürsüz ve hızlı bir şekilde kullanılabilmektedir.

Ülke genelinde hizmet vermekte olan pek çok kamu ve özel banka Anında Kredi seçeneği ile banka müşterilerine formalitesiz ihtiyaç kredisi kullanmalarına olanak sunmaktadır. Ek bilgi ve belge talep edilmeden kullanıma açılan bu hızlı kredi seçeneklerine mobil bankacılık, internet bankacılığı ve ATM’ler üzerinden herhangi bir banka şubesine gitme ihtiyacı hissetmeden başvurulabilmektedir.

Tüm bu ayrıcalıklı bankacılık kanallarının dışında QNB Finansbank tarafından geliştirilen ihtiyaç kredisi başvuru uygulaması KrediGo ile de hızlı ve anında kredi kullanmak mümkündür. QNB Finansbank müşterisi olanlar ya da olmayanlar KrediGo uygulamasına giriş yaparak acil harcamaları için ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmektedir.

QNB Finansbank KrediGo uygulaması Türkiye’nin ilk kredi başvurularına özel mobil uygulamasıdır. QNB Finansbank tarafından geliştirilen bu uygulama sayesinde acil nakit ihtiyacı olan tüm herkes tek bir tıkla kredi başvurusu gerçekleştirilebilmektedir. Bunun yanı sıra aynı uygulama üzerinden kredi başvurusuna ait detaylar görüntülenebilmektedir.

QNB Finansbank KrediGo Özellikleri Nelerdir?

QNB Finansbank KrediGo uygulaması anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapma olanağı sunarken aynı anda başvuruların durumunu ve seyrini takip etmeye de olanak sunmaktadır. QNB Finansbank müşterilerinin uygulama üzerinden yapmış oldukları kredi başvurularının onaylanması halinde ise herhangi bir prosedüre takılmadan talep ettikleri kredi tutarları anında banka hesaplarına aktarılmaktadır.

İhtiyaç kredisi başvuru ve başvuru sonucu ile ilgili bilgilere ek olarak QNB Finansbank KrediGo aplikasyon uygulaması üzerinden her bir tüketici güncel kredi notunu yani risk profilini takip edebilme şansına sahiptir. Tek bir tıkla kredi başvurusu yapılabildiği gibi tüm finansal çalışmalara ait bilgi veren kredi notu sorgulama işleminin de tek bir tıkla yapılmasına ayrıcalık tanımaktadır.

Uygulamanın en belirgin özelliği ise kredi başvurusunun onaylanması halinde herhangi bir şubeye gitmeye gerek duyulmadan kredinin direkt olarak hesaba aktarılabilmesidir. Kredi başvuruları içerisindeki onaylanan kredi tutarı aplikasyondan verilen talimat ile başvuru sahibinin hesabına masrafsız olarak aktarılmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra QNB Finansbank KrediGo Danışmanları ile kredi başvurularına ait bireysel destek alınabilirken aynı anda kredi hesaplama fonksiyonları sayesinde kredi bilgilerini görüntülemek mümkündür.

QNB Finansbank KrediGo Nasıl İndirilir?

QNB Finansbank KrediGo uygulaması mobil bankacılık uygulamaları gibi Android ve Apple sürümlerine sahiptir. Andoid cihazlara sahip olan tüketcililer Google Play ya da Play Store mağazasını ziyaret ederek KrediGo uygulamasını kolayca indirebilirler. Apple cihazlar kullanan tüketiciler ise App Store mağazasını ziyaret ederek aplikasyonu rahatlıkla indirebilir ve kullanabilirler.

QNB Finansbank KrediGo Kredi Başvuru Koşulları

QNB Finansbank KrediGo uygulamasının indirilmesinin ardından aplikasyon içerisindeki başvuru sekmesi üzerinden herhangi bir bankanın anında ihtiyaç kredisine başvuru yapılabilmektedir. Kredi başvurusunun onaylanması halinde QNB Finansbank müşterilerinin talep ettikleri tutar direkt olarak banka hesaplarına aktarılabilmektedir. QNB Finansbank müşterisi olmayan tüketicilerin kredi başvurularının onaylanması halinde ise herhangi bir QNB Finansbank şubesini ziyaret etmelerini gerekmektedir. Bankanın kredi işlemlerini tamamlamasının ardından talep edilen kredi tutarı alınabilmektedir.

QNB Finansbank KrediGo ile kullanılan kredilerde uygulanacak faiz oranları ise başvuru sahibinin kredi notuna göre değişiklik göstermektedir. KrediGo en düşük faiz oranı ise %1,39’dan başlamaktadır. Kredilerin vade süresi ise 36 aydır.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.