Anında Kredi Veren Bankalar

Anında Kredi Veren Bankalar 2021

Anında kredi olarak adlandırılan bu ihtiyaç kredisi ürünü, bankaların müşterilerine sunmuş olduğu hızlı ve prosedürsüz bir finansman aracıdır. Formalitelerin bulunmadığı bu kredi türü ile eğitimden sağlığa, tatilden düğüne kadar pek çok acil nakit ihtiyaçlarını anında karşılamak mümkündür. Bireysel harcamaların uygun faiz oranları ve vade süreleri ile karşılanmasına olanak sunan bu kredi ile banka müşterileri herhangi bir banka şubesine gitmeye ihtiyaç duymadan başvuru yapabilmektedir.

Bir ihtiyaç kredisi türü olan anında kredi hizmetinde kredi koşulları ve şartları Anında Kredi Veren Bankalar arasında değişiklik gösterebilmektedir. Kredi üst limitleri, vade süreleri ve uygulanacak faiz oranları her bir bankanın çalışma politikasına göre farklılık göstermektedir.

Hızlı Kredi Veren Bankalar

Herhangi bir banka şubesine gitmeden, bilgi ya da belge beyan etmeden kullanılan anında kredi seçeneğine mobil bankacılık, internet bankacılığı ve ATM’ler üzerinden başvuru yapılabilmektedir. Tüm banka müşterilerine açık olan bu kredinin özellikleri ise her bir bankaya göre farklılık göstermektedir. Kamu ve özel bankaların sunmuş olduğu anında kredi koşulları ve özellikleri ise aşağıda yer almaktadır.

Türkiye İş Bankası Anında Kredi

Türkiye İş Bankası’nın müşterilerine sunmuş olduğu anında kredi ile özel faiz oranlarından ve vade sürelerinden 7/24 yararlanmak mümkündür. Banka müşterilerinin acil nakit ihtiyaçları anında kullanabilecekleri bu 50.000 TL’ye kadar olan bireysel nakit ihtiyaçları karşılarken banka müşterilerine özel faiz oranları ile karşılanmasına pratik bir şekilde yardımcı olmaktadır. Tüm bu ayrıcalıkların yanı sıra Anında Kredi Veren Bankalar tarafından sunulan ayrıcalıklara ek kredi ödemelerini 3 ay sonra başlatmak mümkündür. 90 güne varan geri ödemesiz dönemli anında kredi seçeneğine İşCep, bankamatik ve internet şubesi üzerinden başvuru yapılabilmektedir.

Türk Ekonomi Bankası TEB Anında Kredi

Anında Kredi Veren Bankalar arasında yerini alan Türk Ekonomi Bankası, CEPTETEB ihtiyaç kredisi olarak adlandırmış olduğu finansman aracını 36 ay vade seçeneği ile müşterilerine açmıştır. 100.000 TL’ye kadar olan bireysel harcamalarda %1,45 faiz oranı uygulayan banka, aylık eşit taksitler halinde kredinin ödenmesine olanak sunmaktadır. Herhangi bir banka şubesine gitmeden tek bir tıkla hesaba aktarılan kredi başvurusu için internet şubesi ya da mobil şube kullanılarak avantajlı kredi seçeneğinden yararlanmak mümkündür.

ING Bank Anında Kredi

ING Bank nakite sıkışan banka müşterilerine anında ihtiyaç kredisi seçeneği ile özel faiz oranlarında finansman desteği sağlamaktadır. 36 aya varan vade süreleri ve %1,59’dan başlayan vade sürelerinden yararlanmak için ING Bank internat bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden giriş yaparak anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilmektedir.

Aktif Bank Anında Kredi

Şubeye gitmeden ihtiyaç duyulan bireysel nakit ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olan Aktif Bank Anında Kredi Veren Bankalar arasında yer alıp; hızlı kredi seçeneği ile banka müşterilerine özel faiz oranları sunmakta ve müşterilerinin kullanıma açmıştır. 40.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlar için bankanın web adresinden başvuru yapmak mümkündür. Aylık faiz oranı %2,79’dan başlayan kredinin vade süresi ise 36 aydır. Kredinin onaylanması halinde N Kolay Mobil’e giriş yaparak onaylanan tutarı ücretsiz olarak hesaba transfer etmek mümkündür.

QNB Finansbank Anında Kredi

Anında Kredi Veren Bankalar içerisinde bulunan QNB Finansbank kredi başvurularına özel geliştirmiş olduğu KrediGo uygulaması ile acil nakit ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olmaktadır. Hangi banka müşterisi olunursa olunsun bu uygulama üzerinden giriş yapılarak ihtiyaç kredisi ürününden yararlanmak mümkündür. Uygun faiz oranları ve vade sürelerine sahip QNB Finansbank Anında Kredi başvurusu için KrediGo uygulamasını indirerek başvuru yapılabilmektedir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.