3 Ay Ertelemeli Kredi

3 Ay Ertelemeli Krediler

Bankaların sunmuş olduğu 3 Ay Ertelemeli Kredi ürünü bir ihtiyaç kredisi türüdür. Bireysel ihtiyaç kredisi ürünü eğitimden tatile, giyimden seyahate hatta evliliğe kadar pek çok bireysel harcamalarda ihtiyaç duyulan nakidin karşılandığı kısa ve düşük tutarlı bir finansman desteğidir. Ticari amaç dışındaki tüm ihtiyaçların karşılanması amacı ile sunulan bu kredi ürünü bankaların yapmış olduğu kampanyalar ve fırsatlar doğrultusunda tüketiciler 3 ay ertelemeli olarak kullanıma açılmıştır.

Acil nakit ihtiyaçlarında ve bireysel harcamalar arttığında bankaların sunmuş olduğu 3 ay geri ödemesiz kredi seçeneği ile 36 aya varan vade sürelerinde ihtiyaç kredisi kullanmak mümkündür. Son dönemde bankaların kendi çalışma politikaları çerçevesinde düzenlemiş oldukları 3 Ay Ertelemeli Kredi faiz oranları ve vade süreleri değişiklik gösterse de her bir bankanın sunmuş olduğu kredi kampanyasından 3 ay ertelemeli olarak uygun faiz oranlarında yararlanmak mümkündür.

3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu

3 Ay Ertelemeli Kredi başvurusu için bankaların herhangi bir şubesini ziyaret etmek mümkündür. Ancak bankacılık uygulamalarında yapılan geliştirmeler sonrasında anında kredi ürünlerinden yararlanmak mümkündür. Bankaların kendi müşterilerine sunmuş olduğu anında ihtiyaç kredisi başvurusu için internet ya da mobil bankacılık kanalları üzerinden başvuru sekmesi ile 3 ay geri ödemesiz kredi başvurusunda bulunmak mümkündür. Başvuru işleminin onaylanmasının ardından talep edilen kredi tutarı hesaba aktarılmaktadır. Başvuru süreci esnasında bankalar kendi müşterilerine ait bilgi ve belgelere sahip olduğu için başvuru işleminde ek bilgi ve belgenin beyan edilmesine gerek kalmamaktadır.

Yapı Kredi 3 Ay Ertelemeli Kredi

3 Ay Ertelemeli Kredi veren bankalar içerisinde yer alan Yapı Kredi, Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi üzerinden 3 aya kadar ertelemeli kredi başvurularını almaktadır. 36 ay vade süresine sahip ertelemeli kredi seçeneğinde ilk taksit tarihi kredinin açılış tarihinden 120 gün sonra başlamaktadır. 3 aylık süre içerisinde tahsil edilmeyen faiz tutarı ise ilk taksite yansıtılarak alınmaktadır. Kredinin güncel faiz oranları ise %2,39’dur.

Türk Ekonomi Bankası TEB 3 Ay Ertelemeli Kredi

Acil nakit ihtiyacı duyan TEB müşterilerine sunulmuş olan ertelemeli kred seçeneği 36 aya varan vade seçenekleri sunulmaktadır. CEBTETEB ertelemeli ihtiyaç kredisi olarak da adlandırılan bu kredi kampanyası %1,59’dan başlayan faiz oranları ile 100.000 TL tutarına kadar olan bireysel harcamaların karşılanmasına yardımcı olmaktadır. Aylık eşit taksitler halinde geri ödeme olanağı sunan bu kredi ile herhangi bir TEB şubesine gitmeden nakit ihtiyaçlarını karşılamak mümkündür.

VakıfBank 3 Ay Ertelemeli Kredi

VakıfBank 3 Ay Ertelemeli Kredi seçeneği kamu personelleri, özel sektör çalışanları ve emekliler için açılmış bir kredi kampanyasıdır. 36 aya varan vade seçeneklerine sahip bu krediye başvurmak için aralarında bir boşluk bırakarak “KREDI, T.C. kimlik numarası, aylık gelir (KREDI 111111111111 3000)” yazılarak 5724’e SMS göndermek mümkündür. 3 ay ödemesiz döneme sahip olan bu kredinin aylık faiz oranları ise %1,51’den başlamaktadır. Kredi üst limiti ise 125.000 TL’dir.

ING Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi

ING Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi seçeneği ile müşterilerine acil nakit ihtiyaçları için ayrıcalıklı fırsatlar sunmaktadır. ING Bank şubesine gitmeden internet ve mobil bankacılık üzerinden başvuruları alan banka, 36 ay vade seçeneği ve %1,54’ten başlayan faiz oranları ile 80.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sunmaktadır.

Alternatif Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi

3 ay geri ödemesiz kredi veren bankalar arasında yerini alan Alternatif Bank müşterilerinin bütçelerine dost ödeme seçenekleri ile 36 ay vadeye sahip 500.000 TL’ye kadar ihtiyaç anında finansman desteği sağlamaktadır. %1,63 faiz oranlarına sahip kredi başvurusu işlemleri hızlı onay süreci ile neticelendirilmektedir. Ayrıca ertelemeli kredi olarak adlandırdığı bu kredi kampanyasında teminat istememektedir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.